Lana Wachowski

Laurence Wachowski

7,5
3 333 oceny scenariuszy
powrót do forum osoby Lana Wachowski

Co więc decyduje o tożsamości płciowej pisiak czy mózg? Bo mówi się też o płci mózgu. Co jest więc ważniejsze?

O tożsamości decyduje mózg, niemniej, tacy ludzie od początku czują się nie tą osobą w swoim ciele, to nie jest tak, że z dnia na dzień decyduje, że jednak woli być kobietą.

użytkownik usunięty
Jacke32

Podobno zmiana płci to proces trwający kilkanaście lat. Najczęściej można go zacząć wraz z osiągnięciem pełnoletności. Znam jeden taki przypadek. Ta osoba nie została napiętnowana przez otoczenie, ale może dlatego, że mieszka w dużym mieście.

Jacke32

Dokładnie.

Ma co, przepraszam?

użytkownik usunięty
Rlyeh

No, kaczuszkę, mychę, czy jak tam wolisz.

po prostu cipke.

użytkownik usunięty
kassis

Nie lubię, kiedy kobieta używa takich wyrazów. Nie powinno się. Gdzie u ciebie skromność i chęć zachowania dziewictwa jak najdłużej?

tez lubie zwierzatka, ale kaczuszka miedzy nogami to zoofilia :-(

użytkownik usunięty
kassis

Nie bądź taka. Gdzie się podziały te skromne, cnotliwe kobiety?

przeminely z wiatrem?

użytkownik usunięty
kassis

Raczej zostały rozpędzone na cztery wiatry.

gwarancja cnoty to brak ochoty, wiec moze dobrze?

użytkownik usunięty
kassis

Wielka uroda - największy zdrajca cnoty. Majtki w dół - panna na stół. Co krok to rozkrok.

Nie ma to jak solidna porcja przaśnych mądrości ludowych.

Myślę, że Lana ma gdzieś co osobiście wolisz ;p zresztą raczej zbliżenie płciowe z nim/nią Ci nie grozi :] Co jest więc ważniejsze? Jak dla kogo. Dla mnie najważniejsze to jest to, czy taki ktoś z odchyłami nikogo nie molestuje. Reszta mnie nie obchodzi. Jak dla mnie może sobie przeszczepić gałki oczne na pośladki i masturbować się kaktusem. Nie mój problem.

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pisiak ! :D

Kaczuszkę!!! Heehehehe!!! To bardzo ciepłe określenie tego dziwnego czegoś, co mają panie.

użytkownik usunięty
yadin

"tego dziwnego czegoś"? Świat się wali, a przodkowie przewracają w grobach.

yadin

Sam masz ''to dziwne coś'' :(

BeeBee61

Raczej mam inne organy. Jestem tego pewien.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones