PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=580801}

Atlas chmur

Cloud Atlas
7,1 182 839
ocen
7,1 10 1 182839
5,4 26
ocen krytyków
Atlas chmur
powrót do forum filmu Atlas chmur

10/10  

ocenił(a) film na 10

Od czasu Zielonej mili żaden film nie wywarł na mnie takiego wrażenia!!
Jeden z lepszych filmów jakie w życiu widziałem.
Oglądać samemu, można wniknąć w fabułę jakby się w niej uczestniczyło.
Cały czas trzyma w napięciu, można się nieźle wzruszyć i przy okazji wiele nauczyć...

Pozdrawiam



ocenił(a) film na 8
sajder

Dokładnie właśnie jestem kilka min po obejrzeniu i film jest świetny!

ocenił(a) film na 9
sajder

Zostaje w pamięci...

ocenił(a) film na 6
duzers78

Jak się państwu to podobało to może i Mr. Nobody się spodba. Jak dla mnie atlas to ckliwa szmira z cyklu "zakręcmy widza i dajmy mu troche cyctatów z chińskiego ciasteczka za 5 groszy".

ocenił(a) film na 4
lordandrju

Chińskie ciasteczka z wróżbą nigdy nie były tak tanie!!!

ocenił(a) film na 8
sajder

Yyyyy bez jaj, co tu się można nauczyć? Film może i dobrze skrojony ale ani trochę nie porównywalny do zielonej mili a już napewno nie zasługuje na 10

ocenił(a) film na 8
riton87

Popieram. Film bardzo dobry ale nic poza tym. Na pewno wrócę do niego nie raz bo pozycja zostawiająca ślad w głowie ale jednak pozostawia wrażenia małego bełkotu.

ocenił(a) film na 5
sajder

na serio? ja się mocno zawiodłam, trzy godziny mordęgi.... no chyba ze nie zrozumiałam przeslania tego filmu....

ocenił(a) film na 10
kasiag79

A oglądałaś film sama? Czy może z kimś i oboje się nakręcaliście jakie to beznadziejne?
To jeden z tych filmów w który trzeba wniknąć. Specjalnie porównałem go do Zielonej Mili bo gdybym oglądał ją z kimś nigdy bym na końcu nie "ryczał" jak dziecko. Nigdy bym nie przeżył tak jak należy.
Z Atlasem Chmur jest tak samo. Napisy końcowe zobaczyłem do samego końca, nie miałem ochoty nawet przez sekundę ich wyłączyć. Siedziałem i marzyłem....
Tylko 3 filmy w historii zostawiły po sobie takie wrażenie.
Zielona Mila
Avatar ( ze względu na niesamowite efekty 3d, byłem w Imaxie i latałem jeszcze z nimi ze 20 min po filmie)
Cloud Atlas

no i może Bicentennial Man...

Pozdrawiam

ocenił(a) film na 5
sajder

oglądałam z mężem który siedział cicho, i gdybym chciała płakać to bez krępacji.... może za bardzo sie na niego napaliłam i za dużo oczekiwałam... Zielona Mila i mnie powaliła, szczególnie po przeczytaniu świetnej książki a po obejrzeniu Avatara siedziałam chyba z otwartą buzią :D
może jak mnie naleci to obejrze sobie jeszcze raz i pozostanie takie wrażenie jak Tobie :) pzdr

sajder

film genialny 9/10 jest smutny ale piękny

ocenił(a) film na 10
sajder

Zgadzam sie, film wspanialy, urzekajacy. Wydaje sie byc dlugawy, fakt, ale juz po obejrzeniu zdajesz sobie sprawe, ze kazda scena jest istotna. Ze tworcy celowo wprowadzaja nas w stan zagubienie w czasoprzestrzeni, dzielac watki, i jednoczesnie laczac je , za pomoca "mistycznego montazu" .Film o nas, o trwaniu, o tym,, ze mimo podzialow czeka nes ten sam los. Do tego aktorski kunszt, ktory dopelnia obraz swym niecodziennym wizerunkiem, niby ten sam, ale jednak inny, polaczony . Swietne kino !

ocenił(a) film na 5
sajder

wiec chyba go nie zrozumialem... niektore watki bardzo nudne... zdjecia, aktorzy, widoki super... 5/10

ocenił(a) film na 9
wscieklyryszard

Niesamowity film. Aż ciarki mnie przerosły jak go zobaczyłam. Początkowo wydawał się nudny, ale film z każdą minutą nabierało akcji co wzbudziło u mnie zainteresowanie tym filmem. W dodatku obejrzałam go tylko dlatego, że byłam na świętach we Wrocławiu i wujkowie opowiadali jaki jest wybitny. Mieli nawet rację co do Oscara za charakteryzację. Oby faktycznie nie pominęli ich chociaż w tej kategorii.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones