Mila Kunis

Milena Kunis

7,9
28 867 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mila Kunis
ereminka

mnie się nie podoba bradli kóper, ale jestem hłopakiem.

Bartonson12

witaj w klubie, mnie też się on nie podoba :D

ereminka

Dla mnie była ładna, dopóki nie zobaczyłam jej zdjęć bez makijażu i poprawek ;p
Teraz mogę śmiało stwierdzić, że jest to przeciętna dziewczyna jak większość aktorek i kobiet, które widujemy codziennie na ulicy.

Carmellia

masz racje !

Carmellia

dokładnie.Moja przyjaciółka zajmuje się profesjonalnie fotografią (do tego makijażem) i jak widzę co umie "wyczarować" ze zwykłej, niejedna osoba by nawet powiedziała-przeciętnej dziewuchy to szczęka opada. Wszystkie jesteśmy przepiękne po odpowiednim makijażu i/lub photoshopach :) niestety naturalizm już dawno odszedł do lamusa.. :/

Baby_Black27

Prawda :)
Niejedna 'zwyczajna' kobietka z ulicy po takich poprawkach wyglądałaby lepiej, niż Kunis czy inne pseudo piękne aktoreczki :D

Carmellia

Tak samo widziałem jej zdjęcia bez make up u wygląda dziwnie ale jak większość hollywoodzkich aktorek.

Ruben_fw

Ja mam wrażenie, że gdyby nie te wszystkie zabiegi w okresie swojej kariery, to by teraz wyglądała o wiele lepiej. Brzydka nie jest, ale mam wrażenie, że już jest lekko wyniszczona, podobnie jak Megan Fox.

ereminka

a mnie się podoba , ale jestem kobietą :-)

malinowa123

nie zła prowokacja najpierw założony temat mój ideał 10 na 10 potem mi sie nie podoba:):):)

chaga

przecież napisała, że się jej podoba

chaga

Ktoś nie umie czytać.

ereminka

Brzydka nie jest, ale szału też nie ma. Taka mała mycha z dużymi oczami. Skąd się biorą te zachwyty nad jej urodą, tego nie wiem.

ereminka

https://www.youtube.com/watch?v=qbexOeoH5hg

ereminka

Natomiast ja jestem facetem i mnie się podoba. Nie wiem czy to makijaż czy natura ale oglądając właśnie "To tylko seks" lub wcześniej "Czarnego łabędzia", muszę stwierdzić, że jest piękna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones